Skarbonka

Seniorzy
LigaStegny Wyszogród - Kormoran Łąck

4 - 0
To nie przegrana to klęska , drużyna która myśli o lidze "O" przegrywa tak wysoko z Wyszogrodem nie ujmując nic tej drużynie bo też o coś walczy.
Może ktoś odpowie dlaczego, kto temu winien , bo ja myślę że coś niedobrego się dzieje w Klubie na szczeblu Zarząd-Trener- Zawodnicy . Myślę że trzeba to wyjaśnić i usiąść do poważnych rozmów, bo tylko rozmowy mogą dać jakieś pozytywne rezultati.
Proszę wszystkie strony o to by w klubie była bojowa atmoswera ale przed ligą a nie waśnie między wami. Tego oczekujemy my wszyscy, - Kibice - Działacze,-Zawodnicy, Bo tylko zgoda buduje a nie zgoda- Rujnuje-, a my tego nie chcemy, i jeszcze jedno pamiętajmy że rok - 2015 to Rok naszego Jubileuszu " 40 " lat Histori Klubu Kormoran łąck.

Liga
Liga Kormoran Łąck - Spójnia Mała Wieś
8 - 0
Bardzo wysoko i w dobrym stylu zakończyli sezon piłkarski 2014/2015 nasi juniorzy U-17 pokonali oni u siebie Spójnię az 8-0 . Zespół dobrze poukładany , dobra gra w polu, dobra szybkość i dobrze taktycznie to atuty naszych zawodników a to wszystko zasługa Trenera G. Rybińskiego no i samych zawodnikow że realizują plan trenera.
Teraz wakacje, czas wypoczynku- dlatego życzę wam i trenerowi spokojnych i udanych wakacji a za miesiąc wznawiamy treningi.
Do zobaczenia za miesiąc.

Juniorzy

Liga
Liga Delta Słupno - Kormoran Łąck

1 - 3

Zwycięsko zakończył się wyjazd naszej drużyny do Wykowa, bo właśnie tam Delta rozgrywa swoje mecze, cieszy i to bardzo to zwycięstwo bo jedno ze na obcym terenie no i Lider naszej Klasy " A "
Gratulacje dla całej drużyny.

14.06.2015 - JUBILEUSZ 40-LECIA!
40 LAT GLKSJuż w niedzielę 14. czerwca, od godz. 13:00 na Stadionie Gminnym w Łącku odbędą się uroczystości jubileuszu czterdziestolecia klubu. Przy okazji bardzo ważnego meczu, rozgrywanego w ramach 21. kolejki A-Klasy, gdzie Kormoran Łąck zmierzy się z Wichrem Cieszewo.

Mecz rozpocznie się o godz. 14:00, jednak zapraszamy wszystkich związanych emocjonalnie z Kormoranem Łąck, do uczestniczenia w tak wyjątkowym dniu dla Klubu, jakim są uroczystości obchodów czterdziestolecia Kormorana Łąck.

Obok sportowych emocji, zapewniamy moc atrakcji i pokazów dla wszystkich zgromadzonych - od starszych po najmłodszych sympatyków klubu. Jest to także świetna okazja na spotkanie po latach z byłymi kolegami z boiska...

Tego dnia, odbędzie się także premiera elektronicznej wersji monografii klubu, przedstawiającej historię klubu na ponad 500. stronach PDF zawartych w ekskluzywnym wydaniu na płycie DVD. Publikację nabyć będzie można za jedyne 30zł - forma wsparcia klubu GLKS Kormoran Łąck. Z pewnością będzie to świetna pamiątka dla byłych i obecnych zawodników, trenerów i członków zarządu, dla fanów pamiętających największe sukcesy klubu, oraz dla młodszych którzy chcieliby poznać historię i korzenie klubu w którym grają bądź któremu sympatyzują.

3 - 1

Zwycięstwo bardzo ważne choć nie przyszło łatwo, po pierwszej połowie Kormoran przegrywał 1 - 0 choć nie wykorzystał kilku setek w pierwszej połowie. Dopiero droga połowo dała Kormoranowi zwycięstwo. Bramki strzelali - A. Siemiński 2 i jedna samobójcza po dośrodkowaniu przez naszego zawodnik i błędzie obrony przeciwnika...
Wielkie gratulacje.!!!

Seniorzy

3 - 1

Zwycięstwo bardzo ważne choć nie przyszło łatwo, po pierwszej połowie Kormoran przegrywał 1 - 0 choć nie wykorzystał kilku setek w pierwszej połowie. bramki strzelali - A. Siemiński 2 I samobójcza .

liga
JuniorzyMecz w BIELSKU w sobotę 30-05 o g.13-00!!!!!!!!!
zbiórka w Łącku g.11-15

Juniorzy
Z trybunJuniorzy Kormorana wygrali u siebie z Gąbinem 4 - 0.
Nasi młodzi zawodnicy coraz lepiej sobie radzą w swojej lidze Juniora Młodszego.

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

31/08/2014 08:42
Wielkie Gratulacje. Oby tak dalej chłopcy.!!!

kartofel1995
29/06/2013 11:48
Dla Juniora przydałby sie jakis Sparing. ;>

quello
17/06/2013 15:15
Kormoran powinien się utrzymać, a huragan walkower.

gogo
17/06/2013 13:53
w całkowicie innym składzie.

gogo
17/06/2013 13:52
kormoran, sprawdzcie regulamin jeśli myślicie o utrzymaniu bo w huraganie w dokończonym meczu z bielskiem grali zawodnicy którzy nie byli wpisani w protokół w pierwszej połowie. ogólnie wyszli w całko